Трансформаційно-терапевтичний ретрит для жінок
на тему сексуальності, жіночності та пробудження енергії

ECSTATIC

відкриття твоєї автентичної сексуальності

Трансформаційно-терапевтичиний ретрит ECSTATIC – це суміш енергетичних, тантричних та психолого-терапевтичних практик, групової та індивідуальної роботи, медитацій, тілесних практик та практик на довіру для розкриття твоєї автентичної сексуальності, зняття блоків, напруження. ніяковіння та сорому для того, щоб ти могла зустрітися зі своєю справжньою, потужною жіночою силою, яка схована в самій ТОБІ!

Жінка з відритою, автентичною, присвоєною собі сексуальністю – жива, енергійна, харизматична і соковита. Таку жінку неможливо не розгледіти в натовпі, вона виділяється своєю енергією та внутрішньою силою, що зчитується з кожного її руху, погляду і жесту. Це жінка, яка впевнена в собі, знає чого хоче, яка сміливо йде по житті і бере для себе те, що їй потрібно.

Твоя сексуальність не залежить від того, чи є в тебе зараз стосунки чи ні. Справжня сексуальність – це не макіяж і не сексуальна білизна, міні-спідниця чи відверте декольте. Справжня сексуальність – це про те, як ти проживаєш свою жіночність, свою сутність, наскільки дозволяєш своїм бажанням і імпульсам виходити на волю, наскільки дозволяєш собі проявлятися і бути собою без внутрішніх обмежень і заборон. Справжня сексуальність – це про те, наскільки ти приймаєш, любиш і обожнюєш своє тіло і наскільки ти сама вмієш насолоджуватися собою і отримувати задоволення від життя.

Справжня сексуальність – це життєва енергія, яка дасть тобі можливість реалізовувати усі, навіть найсміливіші бажання. І якщо ти тут…

….значить ти готова вирушити в цю захоплюючу подорож на зустріч з самою собою

Тілесні практики та практики на довіру

З самого малечку нас виховували в культурі двох переживань – сорому і почуття провини. “Не галасуй”, “Не кричи”, “Не виділяйся”, “Будь тихіше”, “Будь скромніше”, ” Будь добріше”, “Будь розумніше” – це настанови, які практично кожен з нас отримав з дитинства від батьків.

Виростаючи, ми знаходимо себе в клітці з заборон і комплексів, блоків і обмежень, з забороною на проявленість, зі страхом перед майбутнім, з соромом перед власним тілом, своєю оголеністю і сексуальністю. Це заважає будувати стосунки та кар’єру, заробляти гроші, проявлятись, отримувати насолоду від сексу та близькості.

Тілесні практики допомагають справитися з внутрішніми блоками та обмеженнями через роботу з тілом. Через новий досвід в моменті “тут і зараз” ти  сформуєш абсолютно новий, здоровий паттерн поведінки, позбавлений сорому і провини.

 Ти навчишся проявлятися легко і відкрито, пізнаєш абсолютно нові прояви своєї особистості, випустиш назовні свої тіньові сторони, здобудеш впевненість в собі і прийняття від інших жінок.

 Через тіло і тілесні практики ти наново закохаєшся в себе, навчишся відчувати свої кордони, а твоє тіло зцілиться від зажимів і болю.

Активні медитації та відпочинок на природі

Сучасний світ змушує нас постійно кудись поспішати і бігти. В хаосі рутинних справ і обов’язків ми забуваємо про те, що насправді важливо для НАС. Часом робимо занадто багато справ, а в результаті вони не приводять нас до бажаної цілі

Постійний поспіх і метушня посилюють тривогу, панічні атаки, безсоння, створюють хронічний стрес, зменшують відчуття власної цінності, приводять до депресії і вигорання,

Ретрит – це місце не лише на активну роботу, але й на заповільнення та перезагрузку подалі від щоденної метушні. Це час сповільнитись і подумати над тим “Куди я йду і для чого?” Без зайвих очей і вух, без зайвого шуму і пустих розмов. Тільки ти, природа і твій внутрішній голос.

В програмі ретриту ECSTATIC заплановані активні ранкові медитації, медитаційні прогулянки та практики на уважність, які допоможуть тобі краще з’єднатись зі своїм внутрішнім голосом і почути свої істинні бажання, мрії та потреби.

Якщо ти не знаєш куди йти, якщо ти не знаєш, який напрямок вибрати, якщо ти відчуваєш себе загублено – медитації допоможуть тобі знайти відповідь на хвилюючі питання і почути голос власного серця.

 

 

 

Терапевтична група

Терапевтична група – це інтенсивний психолого-терапевтичний процес, на якому ти матимеш змогу обговорити з іншими участниками групи хвилюючі питання, отримати підтримку та розуміння, знайти нові знайомства та розділити  свої переживання в безпечному та довірливому просторі, повному підтримки, любові і розуміння. 

ПРО НАС:

олександра Мала

Олександра Мала – практик тантри, модератор жіночих глибинних майстермайндів, автор трансформаційної гри “Джерело твоєї сили”, танцівниця, вокалістка та автор пісень. Веду жінок до їхньої сили через спів у колі, інтуїтивний танець, роботу зі свідомим гнівом та розкриття сексуальності.

Своїми сильними сторонами вважаю добрий звʼязок і з матеріальним, і духовним світом; вміння будувати довготривалі стосунки, які опираються на взаємній довірі і відвертості; відвагу йти в нове і контакт з мудрістю тіла.

Від клієнток часто чую, що володію неймовірною силою, яка базується на Любові.

На ретриті Ecstatic я запропоную тобі практики, які допомогли мені і багатьом іншим жінкам полюбити своє тіло, розкрити автентичну себе, без рівняння на стандарти, проявлятися без сорому і провини. 

Ти матимеш змогу попрацювати над комунікацією своїх особистих кордонів, відчути повну довіру і розслаблення серед інших жінок, відчуєш повноту і красу моменту, 

Дякуючи енергетичним практикам відчуєш більше впевненості у відносинах, у реалізації своїх мрій, станеш сама собі доброю подругою, яка буде з тобою у всьому і до кінця.

Віолетта Міщенко

Віолетта Міщенко – клінічний психолог та психотерапевт в процесі навчання, ведуча групових терапевтичних груп, ретритів та психологічних навчальних та трансформаційних проектів.

Вже більше 4 років я досліджую, як наші внутрішні переконання і ментальні установки про себе та світ заважають нам будувати стосунки, заробляти гроші і просто насолоджуватись життям!

У своїй роботі я поєднюю знання з класичного психоаналізу, гештальту, транзактного аналізу, сучасної психосоматики, провокативної психотерапії та трансперсонального гіпнозу. Я допомагаю своїм клієнтам виходити з старих життєвих сценаріїв, відпускати складні і болісні ситуації, вчу проживати новий досвід і будувати НОВЕ життя з НОВОГО стану себе.

На ретриті Ecstatic у тебе буде можливість познайомитись зі своєю жіночою силою, відкрити наново свою сексуальність, привабливість, магнетизм та харизму, відчути знову впевненість в собі та повернути той особливий блиск в очах, який каже: Я – Жінка. Я – Королева. Я – Творець.

 

Місце проведення

Унікальне місце з особливою атмосферою всього в 50 кілометрах від Кракова.

Двомісні номери з двуспальними ліжками, 60 квадратних метрів відкритого простору з бібліотекою, музичним куточком, баром, скалодромом – ідеальне місце для відпочинку, медитації, ментального очищення та глибокої внутрішньої роботи над собою. Простір доповнює велика тераса з прекрасним видом на Бескидські гори, де можна випити каву або чай, гарно поспілкуватися чи просто помедитувати в тиші дивлячись на паруючі верхівки гір.

 

В ціну ретриту входить проживання та 3-х разове харчування. Трансфер до місця проведення здійснюється в індивідуальному порядку.

(Але ми створили файл, в якому ви зможете знайти, з ким з учасниць разом доїхати до місця ретриту автівкою)

 

Ціни:

early bird до 8 серпня 1215 zl  

повна вартість (після 8 серпня) 1350 zl 

Оплата за резервацію місця виносить 400 зл, решта оплати – в день заселення

 

Контакти для запису на ретрит:

Instagram @violetta.msh @oleksandra.mala.sun

ВІДГУКИ


Фото з минулих проектів

приєднуйся до нас, щоб змінити себе та своє життя